Simple Way

ue-flaga

Technologia

  • Połączenie naszych serwerów z chmurą hybrydową Microsoft AZURE
  • Praca z BIG DATA (dział badań i analiz firmy)
  • Poszukiwanie zewnętrznych źródeł finansowania
  • Pracujemy nad rozwojem systemów wewnętrznych, również wykorzystujących sztuczną inteligencję

TMS

Ze względu na szybkość dostosowania systemów informatycznych do zmieniających się potrzeb rynku opracowaliśmy własny TMS. Dzięki temu Simple Way otwiera się na systemy oparte o wymianę danych w rożnym zakresie i dla różnych kontrahentów. Pozwala to na niezależność i krótki łańcuch decyzyjny w rozwoju systemów informatycznych.
Simple Way stawia na ciągły rozwój przy jednoczesnym utrzymaniu prywatności danych.

Dygitalizacja

Wprowadziliśmy pełny elektroniczny obieg dokumentów wewnątrz firmy. Do 2025 roku będziemy gotowi na automatyzację fakturowania, elektroniczny system obsługi przewoźnika, pełną integrację z systemami księgowymi i systemami raportowymi naszych kontrahentów.

Big Data & Cloud

Dzięki automatyzacji procesów w oparciu o inteligentne rozwiązania chmurowe, a także dzięki zasobom BIG DATA, pozyskujemy nową wiedzę pozwalającą dostosować usługi do potrzeb rynku, zwiększać bezpieczeństwo, a także skalować działania operacyjne.

Sztuczna inteligencja

Praca z nowymi technologiami takimi jak uczenie maszynowe (ML) oraz sztuczna inteligencja (AI) to zupełnie nowe wyzwanie, którego podjęliśmy się rozumiejąc, że jest to jedyna i słuszna droga budowania modelu biznesowego na najbliższe lata…

Skip to content